W piątek 23 lutego, o godzinie 19:15 zapraszamy na warsztaty skiturowe, które odbędą się oczywiście w Sklepie Podróżnika.

Spotkanie podzielimy na dwie części – pierwszą dla początkujących, a drugą dla zaawansowanych wielbicieli nart, którzy lubią zjechać z wytyczonej trasy. Naszym gościem będzie Rafał Król, który opowie o tym, jak zacząć swoją przygodę ze skiturem oraz pokaże, jak bezpiecznie cieszyć się tym sportem.

Zaprezentujemy najnowszy sprzęt skiturowy i freeridowy marki Voelkl oraz wiązania firmy Marker. Uczestników zapoznamy też z najnowszymi technologiami używanymi w odzieży na narty produkowanej przez firmę Helly Hansen – lidera odzieży freeridowo-skiturowej.

W części o bezpieczeństwie omówimy plecaki i technologie wykorzystywane podczas ratowania ludzi zasypanych w lawinach. Szczególną atrakcją będzie demonstracja działania i „odpalenie” plecaka lawinowego włoskiej marki Ferrino.

Specjalnie dla uczestników oraz przez cały dzień w sklepach stacjonarnych szykujemy super promocje książek oraz odzieży i galanterii marki Montane!

WSTĘP WOLNY!

19.15, piątek, 23 lutego 2018 r.
Sklep Podróżnika / Kaliska 8/10 / Warszawa

 WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU

Rafał Król – podróżnik, survivalowiec, organizator wypraw w nietypowe rejony świata oraz kursów i warsztatów dotyczących przetrwania w różnych warunkach (od zimowych po miejskie). Więcej o prelegencie można dowiedzieć się z jego strony (http://expeditions.pl/) oraz fanpage’a expeditions.pl.